Til hovedinnhold
Brødrene Melby AS

Kontakt oss

Vi har 24 timers vakttelefon: 48959599

Foto Jon

Daglig leder

Jon K Østbye

Tlf: 41502416jon@br-melby.no
Thor Einar Frislie portrettbilde

Saksbehandler

Thor Einar Frislie

Tlf: 41573150thor.einar@br-melby.no
Foto Einar

Saksbehandler

Einar Frislie

Tlf: 90699500einar@br-melby.no
Elisabeth Larsen portrettbilde

Regnskapsmedarbeider

Elisabeth Larsen

Tlf: 62529421elisabeth@br-melby.no
Foto Espen

espen@br-melby.no

Espen Risberg

Tlf: 90534651espen@br-melby.no
Foto Emil

Elektriker

Emil Johansen Menart

Tlf: 47901912emil_menart@br-melby.no
Foto Håvard

Elektriker

Håvard Alfei Martinsen

Tlf: 98071590havard@br-melby.no
Tor Lang Ree portrettbilde

Elektriker

Tor Lang Ree

Tlf: 93045025tor@br-melby.no
Foto Jo

Elektriker

Jo Gisle Jørgensen

Tlf: 92638881jo.gisle@br-melby.no
Foto Pelle

Elektriker

Per Erling Skarderud

Tlf: 93067968pelle@br-melby.no
Svein Erik Nymann portrettbilde

Elektriker

Svein Erik Nymann

Tlf: 92207887svein.erik@br-melby.no
Andreas

Elektriker

Andreas Magnor

Tlf: 97463245andreas@br-melby.no
Frode Heggelund portrettbilde

Elektriker

Frode Heggelund

Tlf: 90954822frode@br-melby.no

Elektriker

Nils Arne Sund

Tlf: 41673003nils.arne@br-melby.no
Foto Odd Egil

Elektriker

Odd Egil Andreassen

Tlf: 95047131oddeandreassen@icloud.com
Vetle Bøvolden portrettbilde

Elektriker

Vetle Bøvolden

Tlf: 95489494vetle@br-melby.no
Foto Mathias

Elektriker

Mathias Arntsen

Tlf: 93019628mathias@br-melby.no
Foto Mari

Elektriker

Mari Johnsen Langseth

Tlf: 92425649mari@br-melby.no